Mliečna školská liga

Je celoslovenský neziskový projekt pre materské, základné a stredné školy spoločnosti v spolupráci s Ministerstvom školstva SR pripravený s cieľom výchovy detí k zdravému životnému štýlu.

Filozofia projektu:
Prostredníctvom zabezpečenia zdravej výživy pre deti na školách formou dlhodobej spotreby mliečnych výrobkov za znížené ceny určené len na tento projekt. Všetky školy zapojené do Mliečnej ligy získajú športové potreby na podporu športových aktivít.

Ciele projektu :
Prostredníctvom športu a zdravej výživy dlhodobo vychovávať deti na školách k zdravému životnému štýlu. Zabezpečenie zdravej výživy na školách cez zdravé a chutné mliečne výrobky pre deti na desiatu, olovrant, alebo súčasť obeda. Podporovať športovú činnosť detí na školách nákupom športových potrieb.

Bližšie informácie na www.danone.sk

Infovek

V roku 2004 bola škola vybavená 6 špičkovými počítačmi, zapojením na internet a softvérovým balíkom. Vybavené sú 2 počítačové učebne s celkovo 17 počítačmi. Softvérový balík na jednotlivé predmety umožní vyučujúcim niektoré látky preberať priamo na počítačoch.
Prístupom na internet sa škole a žiakom otvorili nové možnosti pre množstvo informácií z každého predmetu.

Bližšie informácie na www.infovek.sk